O mnie

Mam na imię Robert, jestem po pierwszym roku studiów na Politechnice i zapisałem się na indywidualny kurs języka angielskiego.

Dlaczego wybrałem takie rozwiązanie? Zauważam u siebie pewne braki w zakresie gramatyki, konwersacji, rozumienia ze słuchu, pisania.

Nie chciałam zapisywać się na zajęcia z grupą, gdyż zależy mi na indywidualnym trybie tj. wspólnie z lektorem mogę ustalić godziny nauki języka angielskiego, a także ustalić na co położyć szczególny nacisk w nauce.

Mam nadzieję, że w ten sposób szybciej i efektywniej opanuję zakres materiału.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze tzn. zgodnie wyeliminuję błędy językowe jakie popełniam, być może zdecyduje się przystąpić także do egzaminu FCE (First Certificate in English).

Ponieważ po skończeniu studiów (wiem, że to jeszcze daleko) chciałbym pracować w międzynarodowym środowisku, chcę zaproponować naukę słówek branży/kierunku, który studiuję. Wiem, że na kursie ogólnym nie bardzo byłoby to możliwe. Zatem powoli chcę przyswajać sobie słownictwo branżowe.

Zapraszam czytelników do śledzenia moich wpisów. Będą opisywał jak mi idzie i czy kurs indywidualny spełnił moje oczekiwania.